Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Producent oryginalnego sprzętu
City & Travel

Producent oryginalnego sprzętu

We współczesnym, szybko zmieniającym się otoczeniu globalnym rozumiemy wyzwania stojące przed producentami oryginalnego sprzętu, którzy potrzebują rozwiązań dla paneli elektrycznych, paneli sterowania i aparatury łączącej.

Niezawodne produkty wysokiej jakości spełniające globalne normy

Ponad 100-letnie doświadczenie zaowocowało długoterminowymi relacjami z klientami, opartymi na jakości naszych produktów i usług.

 

Łatwy dostęp do informacji na temat produktów i mądre wsparcie techniczne

Innowacyjne narzędzia elektroniczne, takie jak e-Katalog, EPLAN, DataPortal zapewniają łatwy dostęp do dokładnych danych technicznych. Nasz zespół wsparcia technicznego odpowiada na pytania klientów.

 

Dokładne, terminowe dostawy i łatwy w obsłudze system zamówień

Dzięki licznym produktom o stałej dostępności oraz szybkiemu uzupełnianiu naszych najczęściej wysyłanych pozycji jesteśmy pewni, że spełnimy wymagania w zakresie dostawy.

 

 

 

GE Industrial Solutions - EPLAN

Odkryj pełny asortyment GE w EPLAN

Pełny asortyment produktów w zakresie dystrybucji, ochrony i sterowania dostępny w EPLAN.

Building Information Modeling (BIM) Files

Pliki modelowania informacji o budynkach (BIM)

Pliki BIM do pobrania dla Autodesk® Revit® MEP. Modele BIM firmy GE umożliwiają bezproblemowe zintegrowanie w planie budynku.

3D TraceParts

W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie ze strony projektantów i inżynierów elektrycznych firma GE Industrial Solutions zdecydowała się na opublikowanie modeli CAD licznych produktów GE w wielu formatach CAD. Można je pobrać z portalu 3D TraceParts portal.