Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Producent oryginalnego sprzętu
Industrial Solutions

Producent oryginalnego sprzętu

We współczesnym, szybko zmieniającym się otoczeniu globalnym rozumiemy wyzwania stojące przed producentami oryginalnego sprzętu, którzy potrzebują rozwiązań dla paneli elektrycznych, paneli sterowania i aparatury łączącej.

Niezawodne produkty wysokiej jakości spełniające globalne normy

Ponad 100-letnie doświadczenie zaowocowało długoterminowymi relacjami z klientami, opartymi na jakości naszych produktów i usług.

 

Łatwy dostęp do informacji na temat produktów i mądre wsparcie techniczne

Innowacyjne narzędzia elektroniczne, takie jak e-Katalog, EPLAN, DataPortal zapewniają łatwy dostęp do dokładnych danych technicznych. Nasz zespół wsparcia technicznego odpowiada na pytania klientów.

 

Dokładne, terminowe dostawy i łatwy w obsłudze system zamówień

Dzięki licznym produktom o stałej dostępności oraz szybkiemu uzupełnianiu naszych najczęściej wysyłanych pozycji jesteśmy pewni, że spełnimy wymagania w zakresie dostawy.

 

 

 

GE Industrial Solutions - EPLAN

Odkryj pełny asortyment GE w EPLAN

Pełny asortyment produktów w zakresie dystrybucji, ochrony i sterowania dostępny w EPLAN.

Building Information Modeling (BIM) Files

Pliki modelowania informacji o budynkach (BIM)

Pliki BIM do pobrania dla Autodesk® Revit® MEP. Modele BIM firmy GE umożliwiają bezproblemowe zintegrowanie w planie budynku.

3D TraceParts

W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie ze strony projektantów i inżynierów elektrycznych firma GE Industrial Solutions zdecydowała się na opublikowanie modeli CAD licznych produktów GE w wielu formatach CAD. Można je pobrać z portalu 3D TraceParts portal.