Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Twoja firma
Firma ABB zapewnia pełne rozwiązania dla Twojej działalności
City & Travel

Twoja firma

ABB dostarcza szeroki asortyment produktów i rozwiązań serwisowych umożliwiających podejmowanie wyjątkowych wyzwań biznesowych.

Na kolejnych stronach znajdziesz informacje potrzebne dla swojej działalności.  

Consulting / Design Engineer
Informacje potrzebne podczas projektowania lub opracowywania specyfikacji urządzeń dystrybucji elektrycznej GE.
Szybki i łatwy dostęp do narzędzi, informacji i szczegółowych danych produktu, pomagających w obsłudze klienta i rozwijaniu własnej działalności. To takie proste.
Facilities Operations
Firma GE dostarcza szeroki asortyment produktów i rozwiązań serwisowych umożliwiających podejmowanie wyjątkowych wyzwań przemysłowych.
Electrical Maintenance Organization
Firma GE przyznaje, że rola odgrywana przez organizacje serwisowe w łańcuchu wartości przemysłowej jest niezwykle ważna.
GE Industrial Solutions - Panel Builder
Firma GE ciągle rozwija działalność w zakresie NN i SN oraz powiązanych produktów i rozwiązań, które spełniają potrzeby producentów paneli na całym świecie.
Original Equipment Manufacturer
Rozumiemy wyzwania stojące przed producentami oryginalnego sprzętu, którzy potrzebują rozwiązań dla paneli elektrycznych, paneli sterowania i aparatury łączącej.
Contractor
W firmie GE wiemy, że nie chodzi tylko o produkt, ale bardziej chodzi o biznes – TWÓJ biznes – dlatego na naszej stronie internetowej znajdują się potrzebne narzędzia, informacje i produkty, które nieco ułatwią Twój dzień pracy.

Dodatkowe zasoby