Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Zastosowania komercyjne
Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność, bez uszczerbku dla innych parametrów.

Zastosowania komercyjne

Firma GE szczyci się wieloletnim doświadczeniem w dużych placówkach, takich jak banki, galerie handlowe, biura, budynki rządowe, czy inne nieruchomości.

 

W dużych budynkach komercyjnych... Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Firma GE szczyci się wieloletnim doświadczeniem w dużych placówkach, takich jak banki, galerie handlowe, biura, budynki rządowe, czy inne nieruchomości.

 

W dużych budynkach komercyjnych konieczna jest automatyzacja różnych funkcji. Inteligentna inżynieria i niezawodne rozprowadzanie zasilania zapewniają niezbędną ciągłość. W kwestii oświetlenia zasadnicze znaczenie mają jakość kolorów i rozwiązania energooszczędne. Windy muszą bezpiecznie działać przez cały czas, sieci rozprowadzania danych muszą pracować bez zarzutu, klimatyzacja i ogrzewania mają zasadnicze znaczenie dla komfortu i dobrego samopoczucia osób przebywających w budynku... Każdy z tych elementów stanowi kompleksowo wdrażany, integrowany i sterowany proces.

 

Wyznaczamy przyszłość elektryfikacji poprzez zaawansowane technologie chroniące dystrybucję energii i sterujące nią w całej infrastrukturze zakładu. Nasze rozwiązania są czystsze, inteligentniejsze i bardziej wydajne oraz zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność, bez uszczerbku dla innych parametrów.

 

Nasze rozwiązania pomagają: 

  • maksymalnie wydłużyć czas pracy instalacji,
  • zwiększyć wydajność dzięki zastosowaniu wydajnych wielkości i dzięki łatwości instalacji,
  • zminimalizować niebezpieczeństwa związane z dystrybucją elektryczną,
  • skoncentrować się na zrównoważonym rozwoju.


Połączenie przez GE technologii rozpoznawania przebiegu prądu (WFR) oraz strefowego sterowania selektywnością (I-ZSI) zapewnia wyjątkowe zabezpieczenie i niezawodność produktów.