Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Transport
GE Industrial Solutions - Transportation

Transport

Transport publiczny i komercyjny to kluczowe czynniki w nowoczesnym społeczeństwie. Bezpieczeństwo, wydajność i prędkość są najważniejszymi kryteriami podczas oceny środków transportu.

 

... Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Transport publiczny i komercyjny to kluczowe czynniki w nowoczesnym społeczeństwie. Bezpieczeństwo, wydajność i prędkość są najważniejszymi kryteriami podczas oceny środków transportu.

 

Transport oplata gęstą i skomplikowaną siecią cały świat, działając na lądzie, morzu i w powietrzu, akcentując potrzebę nie tylko niezawodnych implementacji, ale także rygorystycznego sterowania. 

 
Firma GE Industrial Solutions może pomóc w rozwiązywaniu różnych zagadnień związanych z transportem kolejowym, tramwajowym, portami, lotniskami, tunelami... Na rynku transportu mamy możliwość współpracy z OEM, administratorami infrastruktury, firmami projektowymi, integratorami systemów, a także producentami rozdzielnic w celu tworzenia zintegrowanych pakietów. Proponujemy globalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej, elementów sterowania i systemów automatyki.

Oferujemy doświadczenie inżynierskie, produkty i usługi wysokiej jakości pomagające w opracowywaniu rozwiązań oraz poprawie niezawodności i rentowności.
 
Wsłuchujemy się w potrzeby klienta w celu pełnego zrozumienia danego rynku.
 
Bezpieczne i wydajne rozwiązania w zakresie optymalizacji transportu kolejowego i masowego. W firmie GE Transportation łączność jest kamieniem węgielnym naszej innowacyjnej technologii, która pomaga klientom w podejmowaniu najtrudniejszych wyzwań. Zapewniamy przełomowe wydajności poprzez nasze rewelacyjne, podłączone maszyny; wykorzystujemy zaawansowane techniki produkcyjne, które umożliwiają nadawanie naszym innowacyjnym koncepcjom realnych kształtów przy zwiększonej wydajności i ograniczeniu kosztów, a także zapewniają szybsze wprowadzanie na rynek.
 
Zbieżność maszyn i inteligentnych danych w technologii GE – oto klucz do Internetu przemysłowego zmieniającego sposób naszej codziennej pracy.
Ponieważ produkcja coraz częściej kształtowana jest przez prędkość, umiejętności, elastyczność i koordynowane sieci dostaw, firma GE Transportation jest liderem w dostarczaniu rewelacyjnych, podłączonych maszyn w swojej sieci.