Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Telekomunikacja
Dostarczamy unikatowe rozwiązania, technologię i usługi dla operatorów telekomunikacyjnych

Telekomunikacja

Sieci komunikacyjne obiegają świat i są wykorzystywane do zastosowań osobistych oraz biznesowych. W dążeniach do docierania do najodleglejszych miejsc na świecie firmy telekomunikacyjne muszą stosować... Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Sieci komunikacyjne obiegają świat i są wykorzystywane do zastosowań osobistych oraz biznesowych. W dążeniach do docierania do najodleglejszych miejsc na świecie firmy telekomunikacyjne muszą stosować najnowocześniejsze technologie. Firma GE Industrial Solutions może im pomóc, korzystając ze swojego bogatego doświadczenia w dziedzinie sieci szerokopasmowych i telefonii komórkowej, a nawet połączeń satelitarnych.

 

Dostarczamy unikatowe rozwiązania, technologię i usługi dla operatorów telekomunikacyjnych – od największych centrów danych do najbardziej oddalonych stacji górskich bez dostępu do sieci energetycznej – zapewniające stałe zasilanie ich sieci.

 

Nasze produkty i usługi są wykorzystywane przez dostawców usług telekomunikacyjnych oraz sieci szerokopasmowych przewodowych i bezprzewodowych w celu zapewniania nieprzerwanego zasilania i przetwarzania zasilania prądem przemiennym z podstawowego źródła, takiego jak sieć energetyczna, na precyzyjnie kontrolowane zasilanie prądem stałym, wykorzystywane w:

  • centrach danych,
  • biurach centralnych,
  • masztach telefonii komórkowej,
  • zewnętrznych sieciach światłowodowych,
  • instalacjach w ośrodkach klientów dla zastosowań w dziedzinie mobilnego internetu i obliczeń w chmurze.

 

Podczas gdy nasze produkty stale dostosowują się do zmieniających się potrzeb dostawców usług, nasz profesjonalny zespół usługowy opiera się na dziesięcioleciach doświadczeń i sprawdzonych metodach projektowania systemów oraz najlepszych zasadach wykonywania instalacji w celu bezpiecznego dostarczania wyników, które przewyższą oczekiwania klientów. Oferujemy również gotowe platformy lub rozbudowane usługi telekomunikacyjne – od projektów sieci i planowania, projektowania szczegółowego, dostarczania i instalowania po usługi serwisowe w terenie, dostarczanie części i naprawy – umożliwiając w ten sposób globalne przyspieszenie rynku.

 

Nasza oferta szkoleniowa pomaga w stawaniu się ekspertami w dziedzinie planowania, projektowania, wdrażania i optymalizacji naszych produktów, poprzez zajęcia praktyczne w laboratoriach w naszych zakładach lub kursy terenowe przystosowane do określonych wymagań.