Kontakt

Menu w nagłówku

Languages

Branże przemysłowe
Firma zapewnia klientom z różnych gałęzi przemysłu produkty i usługi typu end-to-end

Branże przemysłowe

Firma zapewnia klientom z różnych gałęzi przemysłu produkty i usługi typu end-to-end
 
Industries
 

Równowaga pomiędzy bezpiecznym zasilaniem i niezawodnością a oddziaływaniem na środowisko w dzisiejszym świecie napędzanym danymi.
Energia ze źródeł odnawialnych jest zazwyczaj określana jako energia pochodząca ze źródeł, które w sposób naturalny odnawiają się w ludzkiej skali czasowej. Są nimi światło słoneczne, wiatr, deszcz, pływy morskie, fale i ciepło ze źródeł...
Produkty pomagające w zaspokajaniu zapotrzebowania współczesnego konkurencyjnego globalnego górnictwa.
Compact and safer electrical power equipment with a truly reliable top performance for your ship or boat.
Współpraca z klientami w celu wdrażania najważniejszych awaryjnych systemów elektrycznych, które zapewniają bezpieczne i niezawodne zasilanie szpitali.
Industrial
GE dostarcza szeroki asortyment produktów i rozwiązań serwisowych umożliwiających podejmowanie wyjątkowych wyzwań przemysłowych.
Każdy etap procesu zależy od utrzymania precyzyjnych parametrów roboczych. Nasze produkty zapewniają odpowiedni poziom sterowania, umożliwiający wykonanie pracy.
Telecom
Pomagamy dostawcom usług telekomunikacyjnych, bezprzewodowych i szerokopasmowych w zapewnianiu nieprzerwanego zasilania oraz w przetwarzaniu zasilania prądem przemiennym na precyzyjnie kontrolowane zasilanie prądem stałym.
GE Industrial Solutions - Transportation
Transport publiczny i komercyjny to kluczowe czynniki w nowoczesnym społeczeństwie. Bezpieczeństwo, wydajność i prędkość są najważniejszymi kryteriami podczas oceny środków transportu.
Projektowanie i budowanie bezpiecznych, niezawodnych i wydajnych systemów elektrycznych, zapewniających dystrybucję zasilania w budynkach i fabrykach.

Dodatkowe zasoby